Udana randka

Pomysły na udaną randkę

erotykaNiezależnie od tego, czy mówimy o związku, który został zapoczątkowany w Internecie, czy też o damsko-męskiej relacji od swojego startu toczącej się w świecie rzeczywistym, oba te rodzaje romansów mają jeden punkt wspólny. Otóż każdy z nich prędzej czy później musi zacząć obfitować w spotkania. Co prawda udowodniono, że można zakochać się w drugiej osobie na odległość, ale niemożliwym wydaje się, by nie widząc się przynajmniej co jakiś czas, potrafić podtrzymać ten żar. Może tu chodzić o seks – randki jednakowoż wystarczą. Tak czy inaczej, by taki wspólny wieczór zaaranżować, trzeba znać na to najlepsze patenty stowarzyszenieswiatlo.org.pl. Jakie?

kobietyWarto przede wszystkim przemyśleć to, gdzie ma odbyć się Wasze spotkanie. Wydaje się, iż należałoby unikać „oklepanych” lokalizacji, jak kino czy kawiarnia. Dobrze jest przynajmniej spróbować wymyślić coś bardziej oryginalnego.

W zależności od zainteresowań naszych i partnera oraz innych okoliczności, można pokusić się o zorganizowanie randki połączonej od razu z konkretną rozrywką. Dobrymi pomysłami okażą się: spływ kajakowy albo rejs, wieczór karty albo „planszówki”, paintball, wyjście do ZOO, odwiedzenie planetarium/oceanarium bądź też wypad na rolki czy łyżwy.

Przy odrobinie fantazji można spróbować zaplanować nieco bardziej szalone spotkanie. Np. na dachu bloku. Jeżeli nie jest on zbyt stromy – powinno się udać.

laskiJeśli jesteśmy kreatywni, na znaczeniu traci miejsce, które wybraliśmy na naszą randkę. Bowiem niemalże wszędzie można wywołać u partnera niezapomniane wrażenia. Dobrym sposobem na to jest zrobienie mu niespodzianki. Gdy mieszka on w pobliżu łąki, jest okazja ułożyć ścieżkę do lokalizacji z kwiatów, a jeśli nie – to np. ze świec. Możemy również zawiązać ukochanej osobie oczy i zawieźć ją na miejsce przeznaczenia, nie informując o tym, co przygotowaliśmy.
Bez względu na to, gdzie odbędzie się spotkanie i jakie atrakcje zostały na nie zaplanowane – najbardziej liczy się wzajemne dopasowanie partnerów i miła atmosfera podczas randki.